ACADEMIA 2022

Zkoušky 2021-22

 

UNESCO kvíz

Studuješ na GIO?
Jsme součástí projektu UNESCO a UNESCO školou.
Kliknutím na logo pomoz prosím s vyplněním krátkého dotazníku - kvízu. 

Děkujeme!

 

PROMO VIDEO GYMNÁZIA

Ve spolupráci s regionální televizí

bylo natočeno promo-video našeho gymnázia. Máte možnost zhlédnout unikátní záběry z dronu a udělat si tak lepší představu o naší škole.


dlouhá verze

(MP4, 877 MB, 4:02 min)


krátká verze

(MP4, 197 MB, 0:54 min)

Fotogalerie gymnázia

větší náhledy ve fotogalerii

a také více fotografií v oficiální fotogalerii gymnázia

 


 Nejnovější fotogalerie...  

 

 

KALENDÁŘ

P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

GIO NA FACEBOOKU

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Přihlášení

Jste zde

Domů

Přijímací řízení v roce 2022

Výsledky 2. kola přijímacího řízení pro čtyřleté gymnázium zveřejňujeme pod odkazem ZDE.

Výsledky 2. kola přijímacího řízení pro osmileté gymnázium zveřejňujeme pod odkazem ZDE.

Výsledky přijímacího řízení do vyššího ročníku osmieltého gymnaázia (doplnění kvinty) zveřejňujeme pod odkazem ZDE.

Dovolujeme si požádat přijaté i nepřijaté uchazeče, aby si důkladně přečetli informace uvedené pod výsledkovými tabulkami a řídili se jimi. Přijatým uchazečům blahopřejeme k přijetí ke vzdělávání.

© PhDr. Jindřich Vojta, ředitel Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, 1. 6. 2022

Dne 18. 5. 2022 rozhodl ředitel školy o vyhlášení přijímacího řízení do vyššího ročníku 8-letého gymnázia (doplnění kvinty). Toto přijímací řízení se koná zejména pro neúspěšné uchazeče z 1. kola přijímacího řízení na čtyřleté maturitní obory. K okamžiku vyhlášení 2. kola je 6 volných míst (počet míst se do uzávěrky přihlášek může zvýšit). Příslušné rozhodnutí ředitele, ve kterém najdete termín pro podání přihlášek, kritéria hodnocení, postup v přijímacím řízení atd., je uvedeno pod odkazem ZDE. Editovatelnou přihlášku pro uvedené přijímací řízení si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

© PhDr. Jindřich Vojta, ředitel Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, 18. 5. 2022

Dne 18. 5. 2022 rozhodl ředitel školy o vyhlášení 2. kola přijímacího řízení do 4-letého gymnázia. K okamžiku vyhlášení 2. kola je 1 volné místo (počet míst se do uzávěrky přihlášek může zvýšit). Příslušné rozhodnutí ředitele, ve kterém najdete termín pro podání přihlášek, kritéria hodnocení, postup v přijímacím řízení atd., je uvedeno pod odkazem ZDE. Editovatelnou  přihlášku pro uvedené přijímací řízení si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

© PhDr. Jindřich Vojta, ředitel Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, 18. 5. 2022

Dne 16. 5. 2022 rozhodl ředitel školy o vyhlášení 2. kola přijímacího řízení do 8-letého gymnázia. K okamžiku vyhlášení 2. kola je 5 volných míst. Příslušné rozhodnutí ředitele, ve kterém najdete termín pro podání přihlášek, kritéria hodnocení, postup v přijímacím řízení atd., najdete pod odkazem ZDE. Editovatelnou  přihlášku pro uvedené přijímací řízení si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

© PhDr. Jindřich Vojta, ředitel Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, 16. 5. 2022

Sděluji všem uchazečům o vzdělávání na semilském gymnáziu od školního roku 2022/2023 a jejich rodičům, že přijímací řízení v 1. kole stále není uzavřeno. Posledním dnem pro odevzdání zápisového lístku, který stvrzuje zájem přijatých uchazečů nastoupit od září 2022 ke studiu, je pátek 13. května. Případné druhé kolo přijímacího řízení lze vyhlásit nejdříve v pondělí 16. května po pravomocném ukončení přijímacího řízení v 1. kole (druhé kolo bude vyhlášeno pouze v případě, že po ukončení 1. kola přijímacího řízení zbydou volná místa). Uchazečům a jejich rodičům doporučuji, aby si termíny případných osobních jednání s ředitelem školy ve věci přijímacího řízení domluvili předem. 

© PhDr. Jindřich Vojta, ředitel Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, 11. 5. 2022

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro čtyřleté gymnázium zveřejníme dne 29. 1. 2022 pod odkazem ZDE.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro osmileté gymnázium zveřejníme dne 29. 1. 2022 pod odkazem ZDE.

Možný vzor odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí ke vzdělávání najdete pod odkazem ZDE.

Žádáme uchazeče o vzdělávání a jejich rodiče, aby četli velmi pozorně komentář uvedený pod výsledkovými listinami (zvláště upozorňujeme na tzv. zápisový lístek, možnosti konzultací dalšího postupu, podání odvolání proti nepřijetí apod.)

© PhDr. Jindřich Vojta, ředitel Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, 28. 4. 2022

Kritéria přijímacího řízení do čtyřletého a osmiletého gymnázia, termíny zkoušek, informace a podrobností k přijímacímu řízení zveřejňujeme pod odkazem ZDE.

Další informace můžete najít i ve Stručném průvodci přijímacím řízením ve školním roce 2021-2022, který lze najít na webu edulk.cz nebo pod odkazem ZDE.

S vyplněním formuláře přihlášky ke vzdělávání pomůže uchazečům příslušná základní škola, která také na druhé straně přihlášky potvrdí hodnocení uchazečů podle vysvědčení. Platný formulář přihlášky pro čtyřleté i osmileté gymnázium najdete rovněž na webu edulk.cz nebo pod odkazem ZDE.

Užitečnou pomůckou pro uchazeče a jejich rodiče může být i částečně předvyplněná přihláška ke vzdělávání v našem gymnáziu, kde jsou mj. uvedeny kódy a názvy oborů vzdělávání. Editovatelný formulář přihlášky ke čtyřletému vzdělávání najdete pod odkazem ZDE, editovatelný formulář přihlášky k osmiletému vzdělávání najdete pod odkazem ZDE.

© PhDr. Jindřich Vojta, ředitel Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, 20. 1. 2022

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily přijme ke vzdělávání od školního roku 2022-2023 uchazeče, kteří splní podmínky přijímacího řízení, a to:

  •  30  žáků (1 třída) do  1. ročníku  oboru  vzdělávání  79-41-K/41  Gymnázium (čtyřleté  všeobecné studium a 30  žáků (1 třída) do  1. ročníku  oboru  vzdělávání  79-41-K/81  Gymnázium (osmileté všeobecné studium)

Uchazeči, kteří mají zájem studovat na našem gymnáziu, budou konat jednotné přijímací zkoušky z českého jazyka a literatury a z matematiky, které zajišťuje a hodnotí CENTRUM (CERMAT). Kromě výsledků zkoušek budou v přijímacím řízení započteny znalosti uchazečů vyjádřené hodnocením na určených vysvědčeních z předchozího vzdělávání na ZŠ. Ze součtu výsledků bude sestaveno pořadí přijatých uchazečů.

Kritéria přijímacího řízení, další informace a podrobností k přijímacímu řízení zveřejníme dle pokynů MŠMT a v souladu s platnou legislativou nejpozději do 31. ledna 2022.

Přihlášky ke vzdělávání je třeba doručit nejpozději do 1. března 2022.

Sledujte pečlivě informace na této stránce, která bude průběžně aktualizována. Pokud máte jakýkoli dotaz k přijímacímu řízení nebo pokud potřebujete ve věci přijímacího řízení poradit už nyní, neváhejte kontaktovat ředitele nebo zástupce ředitele našeho gymnázia. Servis pro uchazeče před zkouškami a v průběhu celého přijímacího řízení je pro nás samozřejmostí.

© PhDr. Jindřich Vojta, ředitel Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, 7. 10. 2021

 

PROJEKTY na GIO

 

   

PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO SŠ A VOŠ I

2018 - 2020

Projekt EU „OP VVV, ŠABLONY GYMNÁZIUM SEMILY 2018-2020“, registrační číslo projektu CZ02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008073


 

WEB TechUP na GIO stránkách


 

BAKAWEB

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

možnost volby stálého rozvrhu, rozvrhu pro tento týden, rozvrhu učitele, učebny,...

JÍDELNA

PŘIHLÁSIT

UPOZORNĚNÍ !!!

JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI UŽIVATELE POMOCÍ EMAILU,

NÁSLEDNĚ VYHLEDAT ŠKOLNÍ JÍDELNU GIO (číslo: 11183) A PAK "PŘIDAT STRÁVNÍKA" POMOCÍ SVÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ.

NÁVOD PRO REGISTRACI (.pdf)

Kde nás najdete?

Najdete nás na mapy.cz

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily

Nad Špejcharem 574

51301 SEMILY

Mobilní Bakaláři

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče, pro GIO

Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Ke stažení na GOOGLE PLAY


Jak u nás bude?

Počasí Semily - Slunečno.cz