Přípravný kurz k PZ

Gymnázium Ivana Olbrachta nabízí pro žáky devátých a pátých tříd přípravný kurz k přijímacím zkouškám na střední školu (do 1. ročníku a do primy osmiletého gymnázia).

Setkání by probíhala od listopadu do března vždy v pondělí od 16 do 18:30 hodin (70 minut čeština, 70 minut matematika, 10 minut přestávka).

Délka kurzu: 15 lekcí, lektoři: učitelé GIO, cena kurzu: 2 000 Kč.

Přihlášky na email kocourova@giosm.cz.


 

Zkoušky 2022-23

 

UNESCO kvíz

Studuješ na GIO?
Jsme součástí projektu UNESCO a UNESCO školou.
Kliknutím na logo pomoz prosím s vyplněním krátkého dotazníku - kvízu. 

Děkujeme!

 

PROMO VIDEO GYMNÁZIA

Ve spolupráci s regionální televizí

bylo natočeno promo-video našeho gymnázia. Máte možnost zhlédnout unikátní záběry z dronu a udělat si tak lepší představu o naší škole.


dlouhá verze

(MP4, 877 MB, 4:02 min)


krátká verze

(MP4, 197 MB, 0:54 min)

Fotogalerie gymnázia

větší náhledy ve fotogalerii

a také více fotografií v oficiální fotogalerii gymnázia

 


 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

KALENDÁŘ

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

GIO NA FACEBOOKU

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Přihlášení

Jste zde

Domů » Kalendář » rok 2020

Kalendář LISTOPAD 2020

  • Aktuální epidemiologická situace v  souvislosti s  onemocněním COVID-19 není dobrá. Na základě příslušných nařízení vlády ČR je stále zakázána osobní účast žáků ve výuce. Až do odvolání pokračujeme distanční formou vzdělávání v  plném rozsahu v jednotné platformě MS TEAMS. (VOJ)
  • I přes nepříznivou situaci, kdy je zakázána prezenční výuka a provoz škol je do značné míry omezen, se naše gymnázium účastní prezentace škol online, zejména v souvislosti s přijímacím řízením v  roce 2021. V říjnu proběhla EDUCA ONLINE, která nahradila tradiční veletrh konaný v Liberci. Dále je GIO prezentováno i na portále BurzaŠkol.Online. Prostřednictvím tohoto portálu se budou moci uchazeči například spojit ve vybraných termínech online se zástupci škol, zjistit potřebné informace nebo si školu prohlédnout na jejím profilu vystavovatele. Plánované termíny online setkávání se zástupcem ředitele a s ředitelem gymnázia jsou tři: 12. listopadu 2020, 15. prosince 2020 a 9. února 2021, vždy v časech od 8 do 12 hodin a od 18 do 21 hodin. Věříme, že také touto cestou získají uchazeči potřebné informace a že na sobotu 9. ledna 2021 plánovaný „Den otevřených dveří“ proběhne již klasickým způsobem. (RAM, VOJ)   
  • Čtvrtletní porada pedagogů proběhne online formou v pondělí 23. listopadu od 16:00 hod.  Pedagogové budou hodnotit prospěch, chování a absenci žáků za 1. čtvrtletí (účast žáků na distančním vzdělávání je ze zákona povinná). (VOJ)
  • Tradiční listopadové zasedání SRPG v  aule školy a schůzky rodičů žáků s pedagogy ve třídách (26. listopad od 16:00 hod.) se nemohou uskutečnit. Budou se konat dle situace v prosinci nebo v úvodních měsících nového kalendářního roku. (VOJ)
  • Řada plánovaných projektů a akcí v měsíci listopadu nemůže proběhnout.  Týká se to např. alternativního programu k  finanční gramotnosti pro třídu tercie (program připravoval Mgr. Stanislav Ulvr ve spolupráci s  lektorem Ing. Michalem Koťátkem na 4. listopad), nemůže se konat tradiční stužkovací večírek maturantů atd. Jakmile se studenti vrátí do škol, uskuteční se uvedené akce v nejbližších možných termínech. (VOJ)
  • V průběhu října se několik studentů naší školy zúčastnilo základního kola Logické olympiády. Barbora Trýznová a Juraj Polakovič (oba ze sekundy) postoupili do krajského kola, které proběhlo v pátek 6. 11. 2020 on-line formou. (KCÁ)
  • Mnoho soutěží a přehlídek bylo ve školním roce 2020/2021 zrušeno. Některé soutěže vyhlásilo MŠMT distanční formou v říjnovém čísle Věstníku č. 7 (o vyhlášení těchto soutěží dostanou informace všichni pedagogové). (VOJ)

Citát k  zamyšlení: 

„Nic, co by stálo za to, jsem neudělal náhodou.Vždy za tím byla poctivá práce.“ 

(Thomas Alva Edison)


Uzávěrka příspěvků pro kalendář na prosinec:

středa 25. 11. v 16:00 hod.


© 10. 10. 2020, redakce: PhDr. Jindřich Vojta, Ing. Luboš Hlava, Mgr. Petr Pýcha a Helena Babcová. Příspěvky dodali: Mgr. Jana Kocourová (KCÁ), Mgr. Lukáš Rambousek (RAM), Mgr. Stanislav Ulvr (ULV), PhDr. Jindřich Vojta (VOJ)

Obrázek uživatele Hlava

PROJEKTY na GIO


 


  


  

PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO SŠ A VOŠ I

2018 - 2020

Projekt EU „OP VVV, ŠABLONY GYMNÁZIUM SEMILY 2018-2020“, registrační číslo projektu CZ02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008073


 

WEB TechUP na GIO stránkách


 

BAKAWEB

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

možnost volby stálého rozvrhu, rozvrhu pro tento týden, rozvrhu učitele, učebny,...

JÍDELNA

PŘIHLÁSIT

UPOZORNĚNÍ !!!

JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI UŽIVATELE POMOCÍ EMAILU,

NÁSLEDNĚ VYHLEDAT ŠKOLNÍ JÍDELNU GIO (číslo: 11183) A PAK "PŘIDAT STRÁVNÍKA" POMOCÍ SVÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ.

NÁVOD PRO REGISTRACI (.pdf)

Kde nás najdete?

Najdete nás na mapy.cz

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily

Nad Špejcharem 574

51301 SEMILY

Mobilní Bakaláři

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče, pro GIO

Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Ke stažení na GOOGLE PLAY


Jak u nás bude?

Počasí Semily - Slunečno.cz