Přípravný kurz k PZ

Gymnázium Ivana Olbrachta nabízí pro žáky devátých a pátých tříd přípravný kurz k přijímacím zkouškám na střední školu (do 1. ročníku a do primy osmiletého gymnázia).

Setkání by probíhala od listopadu do března vždy v pondělí od 16 do 18:30 hodin (70 minut čeština, 70 minut matematika, 10 minut přestávka).

Délka kurzu: 15 lekcí, lektoři: učitelé GIO, cena kurzu: 2 000 Kč.

Přihlášky na email kocourova@giosm.cz.


 

Zkoušky 2022-23

 

UNESCO kvíz

Studuješ na GIO?
Jsme součástí projektu UNESCO a UNESCO školou.
Kliknutím na logo pomoz prosím s vyplněním krátkého dotazníku - kvízu. 

Děkujeme!

 

PROMO VIDEO GYMNÁZIA

Ve spolupráci s regionální televizí

bylo natočeno promo-video našeho gymnázia. Máte možnost zhlédnout unikátní záběry z dronu a udělat si tak lepší představu o naší škole.


dlouhá verze

(MP4, 877 MB, 4:02 min)


krátká verze

(MP4, 197 MB, 0:54 min)

Fotogalerie gymnázia

větší náhledy ve fotogalerii

a také více fotografií v oficiální fotogalerii gymnázia

 


 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

KALENDÁŘ

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

GIO NA FACEBOOKU

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Přihlášení

Jste zde

Domů » Kalendář » rok 2019

Kalendář LEDEN 2019

 • Během sbírky Červená stužka, která se konala v pondělí 3. prosince 2018, vybrali studenti našeho gymnázia celkem 3660 Kč. Všem dárcům děkujeme. Získané finanční prostředky budou použity na provoz a preventivní aktivity České společnosti AIDS a Domu světla. Více informací o projektu a výsledky celorepublikové sbírky naleznete na webové stránce www.cervenastuzka.cz (ULV)
 • Školní kolo olympiády z českého jazyka konané 4. 12. 2018 již zná své vítěze. V I. kategorii se na prvních třech pozicích umístily tyto studentky: T. Krausová (3.O) - 1. místo, A. Ďoubalíková (3.O) - 2. místo a L. Chmelíková (2.O) - 3. místo. V II. kategorii se stali nejúspěšnějšími řešiteli A. Buriánková (8.O) - 1. místo, A. Pýchová (3. ročník) - 2. místo a M. Vízner (6.O) - 3. místo. Učitelé českého jazyka a literatury děkují všem zúčastněným a prvním dvěma umístěným v každé kategorii budou držet palce v okresním kole. Třetí v pořadí se stává náhradníkem. Kompletní výsledky jsou k nahlédnutí u všech vyučujících komise českého jazyka a literatury. (LSÁ)
 • Školního kola olympiády z němčiny se zúčastnilo ve středu  5. 12. 2018 ve 2 kategoriích 12 studentů, kteří soutěžili ve čtyřech disciplínách. V kategorii III.A zvítězila Karolína Švitorková (6.O), 2. místo obsadil Matěj Pavlata (5.O) a 3. místo Jana Tůmová (6.O). V kategorii II.B se na 1. místě umístil Petr Flössel (4.O), na 2. místě Anežka Bakešová (3.0), na 3. místě Radim Pavliščák (4.O). Do okresního kola v kategorii III.A, které se letos koná 12. 2. 2019 na gymnáziu v Jilemnici, postupují první tři umístění. Kategorie II.B má okresní kolo v Semilech na ZŠ Dr.Fr.L.Riegra dne 21. 1. 2019 a budou v ní soutěžit také 3 zástupci z naší školy. Všem gratulujeme a držíme pěsti do okresních kol. (VTÁ)
 • Olympiáda ve francouzském jazyce se konala ve středu 5. prosince a letos se jí zúčastnilo celkem 19 soutěžících. Jejich počet a především předvedené výkony nás potěšily. V kategorii mladších studentů obsadili 1. - 2. místo společně Justýna Kolářová a Jakub Mlejnek (oba 4.O), na 3. - 4. místě skončily Tereza Krausová (3.0) a Edita Kašparová (2.). Mezi staršími zvítězila Kateřina Kobrová (7.O), za ní na 2. místě Jakub Dlabola (3.) a na 3. místě Aneta Kahudová (7.O). Všem zúčastněným děkujeme a přejeme úspěchy a radost ze studia francouzštiny. (ŠKÁ, HOR)
 • V prosinci se uskutečnily florbalové turnaje. Mladší a starší žáci se umístili v okrskových kolech konaných v Semilech na 2. místech. V okresním kole středních škol v Turnově obsadila děvčata i chlapci shodně čtvrté místo. Chlapci v konkurenci 10 škol ani jednou neprohráli, dokonce nedostali ani jeden gól, bohužel nezvládli samostatné nájezdy. (KJC)
 • Ve dnech 6. – 11. 1. 2019 se studenti kvinty zúčastní lyžařského kurzu v Rokytnici nad Jizerou, kde budou ubytováni na chatě TJ Sokol Železný Brod. Doprovod jim budou dělat instruktoři Radim Berka, Martin Krajíc a Luděk Štěpnička. Studentům přejeme co nejvydařenější sněhovou nadílku a spoustu veselých zážitků. (KJC) 
 • Již tradiční lednový „Den otevřených dveří“ proběhne tentokrát v sobotu 12. ledna od 9:00 do 14:00 hodin. Zájemce o studium a veřejnost budeme informovat o podmínkách přijímacího řízení do čtyřletého a osmiletého studijního programu v  roce 2019 a o organizaci studia (školní vzdělávací program, nadstandardní vybavení školy, možnosti využití volného času atd.). Na setkání promluví ředitel školy, dotazy rádi zodpoví a diskutovat s Vámi budou také zástupce ředitele, výchovný poradce a další pedagogové. Komplexní informace bude možné získat zejména při zahájení v aule od 9:00 hod. Poté bude následovat prohlídka areálu školy. Jsou vítáni všichni, kteří se chtějí stát studenty gymnázia. Samozřejmě jsou zváni i jejich rodiče a ti, kteří se chtějí o gymnáziu něco dovědět, anebo si jeho prostory prohlédnout. (VOJ)
 • V úterý 15. ledna proběhne školní kolo olympiády v anglickém jazyce v kategoriích I.B (1.O – 2.O), II.B (3.O – 4.O), ve středu 16. ledna pak v kategorii III.A (5.O – 7.O, 1.r. – 3.r.). Sraz přihlášených účastníků vždy v 8:00 a začátek nejpozději v 8:15 hodin. Přihlaste se u svých vyučujících AJ do pátku 11. ledna. Zájemci o III. kategorii se mohou rovněž přihlásit online na naší webové stránce – www.giokaj.webnode.cz.  Další informace budou uvedeny na nástěnce a webové stránce komise AJ. Těšíme se vaši účast! (ZAH)
 • Pedagogové se budou radit o prospěchu, chování  a absenci žáků z 1. pololetí školního roku 2018-2019 na pedagogické radě v pátek 25. ledna od 14:00 hod. Hodnocení prospěchu žáků uzavřou pedagogové nejpozději ve čtvrtek 24. ledna ve 14:00 hod. (VOJ)    
 • Naši milí přátelé a příznivci našeho gymnázia, chtěli bychom Vás rádi pozvat na maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta Semily, který se bude konat 26. ledna 2019 od 20:00 v KC Golf Semily. Společně roztančíme dva parkety. Na hlavním sále zahraje kapela Koneckonců a ve vinárně Vaše boky rozvlní DJ Andrei Luccas. Ples již tradičně otevřou předtančení a šerpování maturitních tříd 4. ročníku a oktávy. Pro všechny bude připravena bohatá tombola společně s  BIO GIO řízky a chlebíčky. Večeřet nemusíte. Ples nepotěší jenom Vaše duše, ale i Vaše peněženky. Na vstupné Vám bude stačit 120 Kč. Předprodej lístků bude spuštěn v lednu v  Městském informačním centru a u maturantů. Těšíme se na Vás! (za maturanty Eliška Suchardová a Štěpán Strnad, HLA)
 • V lednu 2018 a v dalších měsících budou postupně probíhat školní kola různých olympiád a soutěží. Např. školní kolo biologické olympiády v kategoriích C, D připravujeme na středu 23. ledna, školní kolo zeměpisné olympiády ve všech kategoriích proběhne v úterý 29. ledna a ve středu 30. ledna. (VOJ)
 • Vysvědčení budou předána studentům ve čtvrtek 31. ledna šestou vyučovací hodinu (studenti obdrží tzv. výpis z vysvědčení). (VOJ)
 • Jednodenní pololetní prázdniny připadnou letos na pátek 1. února. (VOJ) 

Na únor mj. připravujeme: 

 • lyžařský kurz tercie v termínu od 3. 2. do 8. 2.
 • lyžařský kurz 1. ročníku v termínu od 24. 2. do 1. 3.
 •  sobotu 23. února od 20.00 hod. pořádáme v KC Golf Semily 24. ples absolventů gymnázia 

Uzávěrka příspěvků pro kalendář na únor: 

pondělí 28. 1. 2019 v 16:00 hod.


Vedení školy přeje všem studentům, pedagogům a nepedagogickým zaměstnancům gymnázia úspěšný rok 2019. Děkujeme všem sponzorům a přátelům školy, kteří nám v minulém roce zachovali přízeň a podporovali nás. Všem lidem dobré vůle přejeme, aby jim rok 2019 přinesl zajímavé výzvy, příjemné zážitky, pohodu, štěstí a radost.


© 21. 12. 2018, redakce: PhDr. Jindřich Vojta, Ing. Luboš Hlava, Mgr. Pavel Nečaský a Helena Babcová. Příspěvky dodali: Ing. Luboš Hlava (HLA), Mgr. Jan Hortvík (HOR), Mgr. Jana Lásková (LSÁ), Mgr. Martin Krajíc (KJC), Štěpán Strnad (4. ročník), Eliška Suchardová (4. ročník), Mgr. Lenka Škrlíková (ŠKÁ), Mgr. Stanislav Ulvr (ULV), PhDr. Jindřich Vojta (VOJ), Mgr. Stanislava Vojtová (VTÁ), Mgr. Aleš Zahradník (ZAH).

Obrázek uživatele Hlava

PROJEKTY na GIO


 


  


  

PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO SŠ A VOŠ I

2018 - 2020

Projekt EU „OP VVV, ŠABLONY GYMNÁZIUM SEMILY 2018-2020“, registrační číslo projektu CZ02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008073


 

WEB TechUP na GIO stránkách


 

BAKAWEB

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

možnost volby stálého rozvrhu, rozvrhu pro tento týden, rozvrhu učitele, učebny,...

JÍDELNA

PŘIHLÁSIT

UPOZORNĚNÍ !!!

JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI UŽIVATELE POMOCÍ EMAILU,

NÁSLEDNĚ VYHLEDAT ŠKOLNÍ JÍDELNU GIO (číslo: 11183) A PAK "PŘIDAT STRÁVNÍKA" POMOCÍ SVÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ.

NÁVOD PRO REGISTRACI (.pdf)

Kde nás najdete?

Najdete nás na mapy.cz

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily

Nad Špejcharem 574

51301 SEMILY

Mobilní Bakaláři

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče, pro GIO

Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Ke stažení na GOOGLE PLAY


Jak u nás bude?

Počasí Semily - Slunečno.cz