Přípravný kurz k PZ

Gymnázium Ivana Olbrachta nabízí pro žáky devátých a pátých tříd přípravný kurz k přijímacím zkouškám na střední školu (do 1. ročníku a do primy osmiletého gymnázia).

Setkání by probíhala od listopadu do března vždy v pondělí od 16 do 18:30 hodin (70 minut čeština, 70 minut matematika, 10 minut přestávka).

Délka kurzu: 15 lekcí, lektoři: učitelé GIO, cena kurzu: 2 000 Kč.

Přihlášky na email kocourova@giosm.cz.


 

Zkoušky 2022-23

 

UNESCO kvíz

Studuješ na GIO?
Jsme součástí projektu UNESCO a UNESCO školou.
Kliknutím na logo pomoz prosím s vyplněním krátkého dotazníku - kvízu. 

Děkujeme!

 

PROMO VIDEO GYMNÁZIA

Ve spolupráci s regionální televizí

bylo natočeno promo-video našeho gymnázia. Máte možnost zhlédnout unikátní záběry z dronu a udělat si tak lepší představu o naší škole.


dlouhá verze

(MP4, 877 MB, 4:02 min)


krátká verze

(MP4, 197 MB, 0:54 min)

Fotogalerie gymnázia

větší náhledy ve fotogalerii

a také více fotografií v oficiální fotogalerii gymnázia

 


 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

KALENDÁŘ

P Ú S Č P S N
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

GIO NA FACEBOOKU

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

Přihlášení

Jste zde

Domů » Kalendář » rok 2013

Kalendář únor 2013

 • Zájemce o studium na semilském gymnáziu od školního roku 2013-2014 průběžně informujeme o podmínkách přijímacího řízení a organizaci studia (kritéria přijímacího řízení, školní vzdělávací program, volitelné předměty, nadstandardní vybavení školy, výsledky maturitních zkoušek, úspěšnost v přijímacím řízení na vysoké školy, možnosti využití volného času ve škole atd.). V sobotu 12. ledna 2013 proběhl „Den otevřených dveří“, kde byly zodpovězeny četné dotazy uchazečů o studium a jejich rodičů. Pro informaci slouží také webové stránky gymnázia (www.giosm.cz), kde byla zveřejněna podrobná kritéria přijímacího řízení v  roce 2013 (rubrika „Přijímací řízení“). Upozorňujeme uchazeče o studium a jejich rodiče, že i v letošním roce je administrativa v přímé souvislosti s přijímacím řízením rozsáhlá. Sledujte proto aktuální informace na webových stránkách školy. Samozřejmostí jsou pro nás i osobní konzultace ve škole, nejlépe v předem dohodnutých termínech. Informace poskytují ředitel a zástupce ředitele. Přihlášku ke studiu na osmiletém i čtyřletém gymnáziu je třeba podat nejpozději do 15.03.2013. Doporučujeme podat přihlášku dříve, abychom Vás mohli vyzvat k nápravě eventuelních chyb. (VOJ)<--break->
 • Ve čtvrtek 24.1. uspořádala komise tělesné výchovy zájezd na mistrovství světa juniorů v Liberci. Zúčastnilo se 27 studentů našeho gymnázia, zbylá místa byla doplněna zájemci ze základní školy. Zhlédli jsme dva závody: 10 km volnou technikou dívek a 15 km volnou technikou chlapců. I přes krutý mráz jsme viděli kvalitní závody. Možná že některý ze závodníků bude v budoucnu hvězdou běžeckého lyžování. S jednou hvězdou současnosti se studenti v areálu setkali, neboť jedním z diváků byl Lukáš Bauer a dal svolení k několika fotkám. (KJC) 
 • Blahopřejeme všem 79 studentům, kteří dosáhli v prvním pololetí školního roku 2012-2013 vynikajících studijních výsledků a mají vyznamenání. Děkujeme jim za jejich přístup ke studiu. (VOJ) 
 • V pátek 1. února jsou jednodenní pololetní prázdniny. (ŠTĚ) 
 • Školního kola olympiády v anglickém jazyce v kategorii I a II se zúčastnilo celkem 40 studentů. Soutěžící čekal poslech a na ty, kteří postoupili, popis obrázku a diskuze nad vylosovaným tématem. V kategorii I. A se na prvním místě umístila Alena Buriánková ze sekundy, na druhém místě Natálie Matějková z primy a třetí místo obsadil Samuel Vohnický rovněž z primy. V kategorii II. B první místo obsadil Vojtěch Kousal z kvarty, druhé místo Adriana Peremilovská z kvarty a třetí místo Zdeněk Dang rovněž z kvarty. Ve II. kategorii také soutěžil Matěj Greenwood, který byl v celkovém pořadí druhý, ale protože patří do kategorie II. C, postupuje přímo do krajského kola, kde bude hájit naši školu ve své kategorii. Těchto sedm úspěšných soutěžících dostane knižní odměnu a nejlepší z kategorie I. A a II. B se zúčastní 11. února okresního kola této soutěže na ZŠ Dr. Riegra v Řekách. Blahopřejeme vítězům. (ZAH) 
 • Ve dnech 10. až 15.2.2013 se studenti tercie spolu s instruktory Radimem Berkou, Lubošem Hlavou a Martinem Krajícem zúčastní lyžařského kurzu na Benecku. Ubytováni budou v rodinném penzionu Pohlednička na Benecku. (BER,KJC) 
 • Ve dnech 19. a 20. února 2013 se uskuteční olympiáda ze zeměpisu. Tato olympiáda je rozdělena do 4 kategorií. Kategorie A (žáci primy), kategorie B (žáci sekundy), kategorie C (žáci tercie a kvarty) a kategorie D (žáci 1. až 4. ročníku a kvinty až oktávy). Přihlášky u vyučujících zeměpisu (R.Berka, S.Bradnová) do 15.2.2013. Bližší informace u vyučujících zeměpisu nebo v zeměpisné vitríně vedle učebny MUL. Těšíme se na hojnou účast. (BRÁ) 
 • V únoru a v březnu budou probíhat další kola (školní, okresní, krajská) nejrůznějších soutěží a olympiád. Průběžné informace najdou soutěžící žáci i další zájemci na webových stránkách školy, aktuální informace (např. o podrobnostech konání okresních a vyšších kol soutěží) poskytují předsedové předmětových komisí. (VOJ) 
 • V pátek 22. 2. 2013 pořádá Gymnázium Ivana Olbrachta Semily již 18. absolventský ples. Začátek bude ve 20.00 hod, vstupenky v předprodeji v Městském informačním centru nebo na GIO stojí 100,- Kč. K poslechu i tanci bude hrát kapela Sonet, nebude chybět bohatá tombola, občerstvení v režii SRPG a tradiční soutěž o nejpočetněji zastoupenou třídu absolventů. Neváhejte a přijďte si zatančit a zavzpomínat na studentská léta, těšíme se na Vás. (VÍZ, ŠFÁ) 
 • Ve dnech 24.2. až  1.3.2013 se studenti kvinty spolu s instruktory Radimem Berkou, Lubošem Hlavou a Luďkem Štěpničkou zúčastní lyžařského kurzu v Rokytnici nad Jizerou na chatě TJ Sokol Železný Brod. Náplní kurzu bude jak jízda na běžkách, která u nás získává stále více na oblibě, tak na sjezdových lyžích, případně si zájemci užijí jízdy na snowboardu. Přejeme si hezké počasí, třeskuté mrazy, konečně pořádnou sněhovou nadílku, co nejméně zraněných a studentům co nejpříjemnější pobyt. (BER, KJC)

Co se bude dít v březnu mimo jiné?

 • jarní prázdniny (pro okres Semily) v termínu od 4.3. do 8.3.,   
 • uzávěrka přihlášek k  přijímacímu  řízení  pro uchazeče o studium na GIO od školního roku 2013-2014: pátek 15.3. (platí pro čtyřleté i osmileté studium),
 • velikonoční prázdniny v termínu 28. a 29.3. (VOJ)

Motto nejen na tento měsíc: 

   „Ten, kdo udělal dobrý skutek, má mlčet. Mluvit má ten, v jehož prospěch byl udělán.“  L.A.Seneca


Uzávěrka příspěvků pro kalendář na březen:  pátek 22. února do 16.00 hod.


© 31.01.2013, redakce: PhDr. Jindřich Vojta, Ing. Luboš Hlava a Helena Babcová. Příspěvky dodali: Mgr. Stanislava Bradnová (BRÁ), Mgr. Radim Berka (BER), Mgr. Martin Krajíc (KJC), Ing. Luděk Štěpnička (ŠTĚ), Mgr. Jana Štefánková (ŠFÁ), Mgr. Kamila Víznerová (VÍZ), PhDr.Jindřich Vojta (VOJ), Mgr. Aleš Zahradník (ZAH).


 

Obrázek uživatele admin

PROJEKTY na GIO


 


  


  

PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO SŠ A VOŠ I

2018 - 2020

Projekt EU „OP VVV, ŠABLONY GYMNÁZIUM SEMILY 2018-2020“, registrační číslo projektu CZ02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008073


 

WEB TechUP na GIO stránkách


 

BAKAWEB

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

SUPLOVÁNÍ, ROZVRHY

možnost volby stálého rozvrhu, rozvrhu pro tento týden, rozvrhu učitele, učebny,...

JÍDELNA

PŘIHLÁSIT

UPOZORNĚNÍ !!!

JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI UŽIVATELE POMOCÍ EMAILU,

NÁSLEDNĚ VYHLEDAT ŠKOLNÍ JÍDELNU GIO (číslo: 11183) A PAK "PŘIDAT STRÁVNÍKA" POMOCÍ SVÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ.

NÁVOD PRO REGISTRACI (.pdf)

Kde nás najdete?

Najdete nás na mapy.cz

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily

Nad Špejcharem 574

51301 SEMILY

Mobilní Bakaláři

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče, pro GIO

Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Ke stažení na GOOGLE PLAY


Jak u nás bude?

Počasí Semily - Slunečno.cz